מכירים את הקטע הזה שאף אחד לא יבין חוץ מכם? לכל מדינה יש את הניואנסים שלה, לכל עם יש את ההומור שלו ולכל חברה יש את הגוון שמיוחד רק לה. נועה אלבס ולירון תאני מגישים 3 שעות כיפיות של מוזיקה ומערכונים שרק אנחנו, הישראלים, יכולים להבין
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם – ריאיון עם יוסי אוד, מייסד עמותת "מגן דבורים אדום" המציינת עשור ומסייעת להצלה וגידול דבורים: מדוע הדבורים חשובות להמשך החיים שלנו בכדור הארץ? כיצד משיבים אותן ליערות ולערים ועוד.