כדאי להקשיב גם:
תוכנית של חג שני, של שבוע בידוד רביעי (?), שלי ימי הקורונה המוזרים האלה. תוכניות שמסתכלת על מה שיש ואיפה שאנחנו במבט חדש. שעתייים שנעות בין מדיטציה לתנועה, שופעות יצירה חדשה. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
שעתיים של תרפיה במוזיקה שנעות בין פסיכדליה מענגת לבלוז עוקצני, בין פ'אנק מנענע לאלקטרוני-מזרחי מרקיד. בין ארבע רוחות השמיים, מקומות ותקופות – נצא במחולות! בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת