האם גם אתם מתרפקים מדי פעם על העבר וכמה טוב היה פעם? נוסטלגיה יכולה לתעתע בנו, לעתים היא צובעת את העבר בצבעים אופטימיים יותר משהיו באמת. מבט חיובי על העבר יכול לקדם או לעכב אותנו אך היכולת שלנו לספוג, להכיר וללמוד יכולה לייצר עבורנו עתיד טוב ושלם יותר
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – 100 שנים למותו של א.ד. גורדון, שהיה האקולוג הציוני הראשון, ודיבר על בעיות סביבה לפני כולם. וגם – על המחסור בתוכנית לימודית במשרד החינוך שתעסוק בענייני אקלים וסביבה.