מצב רוח ירוד אופף כל אחד מאיתנו מדי פעם. מעין מסך ערפל שיורד על התודעה, ומונע מאיתנו לראות או לחוות את המציאות כפי שהיא. מה מאפיין מצב רוח ירוד שכזה? מהם הטריגרים הנפוצים המובילים אליו? וכיצד נוכל לבחון אותם באופן אובייקטיבי, ולעזור לעצמנו לראות את קרני השמש שמבעד לערפל?
תכנית מיוחדת ליום הזיכרון – על המראות שלא עוזבים את דליק ובאים גם בחלומותיו, על איתן מרקל, גיבור שאיש לא מכיר, הנצחה באמצעות בוסתן וגם הפרויקט היפה של בית אביחי – "פנים. יום. זיכרון"