כדאי להקשיב גם:
תופים, מחולות, ביטים וחצוצרות בשעתיים של תרפיה של מוזיקה שמניעות מעכשיו ועד השנה החדשה, עם המון סנוניות מוזיקליות משובחות לקראת אלבומים שבקרוב יצאו, והמון אוצרות עבר נוצצים. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת
מהו הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו על עצמנו? והאם הוא יכול להשתנות לאורך הדרך? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את קצר ולעניין הפעם ל"סיפור שלנו". מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "החופש שבשחרור תולדות חיינו – האם אנחנו נאחזים ב'אני' הישן שלנו או של אחרים, ומדוע?"