סדרת פרקים העוסקת בנושא המשמעות בחיים באופן רחב. כל אחד מחמשת הפרקים יאיר זווית אחרת ביחס לשאלת המשמעות בחיים ויכלול גם הצעות יישומיות להתבוננות עצמית במסע האישי לחיפוש משמעות. עם איתי ברנע וד״ר פנינית רוסו-נצר – מרצה וחוקרת מובילה בארץ ובעולם בתחום המשמעות בחיים.
אלון נוימן מקדיש תכנית לשאלה "למה?". תשאלו למה? כי זו שאלה שמגלמת בתוכה כוח מניע אדיר, אחד הכוחות האבולוציוניים שדוחפים את המין האנושי קדימה. או אחורה, תלוי את מי אתם שואלים. וחוץ מזה – למה לא?