כדאי להקשיב גם:
שעתיים מלאות הגיגים ומחשבות, שיקחו למחוזות אינסטרומנטלים מהרגיל, למחוזות הג'אז והאבסטרקט, מקצבים דרום אמריקאים ואפריקאים, כיאה למחשבות שעפות לכל עבר, כמו ביום קיץ חם, כשאנו הלומי שמש ועולם. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת
אסי זיגדון מארח את סיגל גשורי, מורה לאהבה ומייסדת Sol Embassy. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "לשמור אותם קרוב, לטווח הרחוק – מה אפשר ללמוד מאלפי שנים מצטברות של מערכות יחסים?"