החיים שלנו מלאים בטקסים, חלקם יום יומיים פרטיים ופשוטים כמו צחצוח שיניים… טקס מתרחש בדרך כלל במעבר בין קודש לחול, וקשור לא מעט במעברים או שינויים בחיים, ובהכרה בהם מצד החברה. הפעם במניע אלון נוימן מארח את המוזיקאי עומר גונן האלה לתכנית שכולה – טקס
מי אני? תקשיבו ואולי תגלו 🙂 מוזמנים לקחת פסק זמן ולהצטרף לדרור רדה למדיטציית צלילים רב ממדית. הפעם נתרגל אי-תגובתיות ונצא למסע לטירוונאמלאי וגם נדבר קצת על סרי ראמאנה מהרישי
מוזמנים לקחת פסק זמן ולהצטרף לדרור רדה למדיטציית צלילים רב ממדית. הפעם נמשיך לתרגל אי-תגובתיות ונקשיב לצלילי הסנסולה וגם נצא למסע לירח עם צלילים והקלטות מיוחדות של נאס״א מהחלל