מתוך: המניע אלון נוימן
יש מלא תאוריות על תדרים וההשפעה שלהם על אורגניזמים (כולל ניסוי האורז המושפע מהיחס שהוא מקבל). איזה תדר אנחנו משדרים? מרים או מוריד? האם יש תדרים שמשפיעים עלינו גם בצורה לא מודעת?
אסי זיגדון מארח את שריי גלב, מרצה, מנחה בכירה, יועצת זוגית ומשפחתית, מומחית בייעוץ לזוגות במשבר, הדרכת הורים לצעירים ומתבגרים וייעוץ אישי לחיים בתשוקה ושמחה
מיכל גפן מקדישה את טיול שבת הפעם לאי וודאות, שאלות… עם המון מוזיקה טובה שזורה במחשבת
שעה של מוזיקה מעולה להתעורר איתה, בעריכת ובהגשת אמיר פרי
דף הבית » המניע » תדרים
Accessibility Tools