"המחסן" גאה לארח את הדוקטור לסאונד ומולטימדיה, רזי בן עזר, לשיחה על סאונד כפילוסופיית חיים, השמעות בכורה ועוד. בשעה השניה מצטרפת ד"ר מירית אסייג לשיחה על יום הולדת בעולם שבו אתה יכול להיוולד כל יום מחדש
והפעם מאיר ויזלטיר הוא ריצ׳ארד השלישי ואגי משעול מפסיקה ללכת אחרי פנחס שדה ברחוב השלישי וגברי בנאי מגיע כשיוצאים שלושה כוכבים. ותהילים? כ״א. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
רונה שפריר ליוותה את המשוררת והמדענית מאיה ויינברג, בין עטלפי פירות שהם היצורים הכי חברתיים ומענינים בעולם לבין הפואטיקה של החיים והמוות. סיבוב עוצר נשימה, תרתי משמעי, ושיחה שלוקחת את השומעים אל השאלות הגדולות של הקיום האנושי