מתוך: הדיבור של אליוט אליוט
רן שם-טוב ושירי הדר (Cherie and Reno) מתארחים אצל אליוט עם הפרויקט החדש שלהם וגם – חדשים של נינט, פוטומט ועוד ועוד
והפעם מאיר ויזלטיר בשירי ילדות, וליליאן בארטו בקסמי עבר, ופרופסור קרסו בעצות לחייזר, ודורון שפר עם דורון לל״ג בעומר. ובמדבר? י׳. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
היום בשיח החדש, אסי זגדון ינסה להקשיב האם יש דיסוננס בין הומור ורוח? משתתפים: ענת ברזילי – מנהלת בית ספר למשחק, גיל אלון – זן מאסטר, איש במה ומורה ויוני להב – תסריטאי, מחזאי ושחקן
שעה אינטימית עם שמעון פרנס – מוזיקה, מונולוגים וסיפורים שיעזרו לכם להוריד הילוך
דף הבית » הדיבור של אליוט » Cherie and Reno באולפן
Accessibility Tools