האם תקשורת אובייקטיבית? האם זה בכלל תפקידה? לירון תאני מקשיב ל-3 א/נשים בגוונים שונים המנסים לעשות שינוי חברתי דרך התקשורת. ישתתפו: קובי סלע – בעל משרד פרסום לציבור הדתי והחרדי, יואב ארובס – בעל מספרת Cuts you up וצרכן תקשורת כבד וניצן פינקו – עיתונאית הארץ
לימור מזרחי ועמיר בן צבי מראיינים את ננו גינזבורג, המאמן הישראלי של נבחרת צ'כיה בכדורסל, על ההישג המדהים באליפות העולם, ואת אופיר כץ – מאמן נבחרת ישראל בבייסבול שיעניק הצצה מסקרנת לענף הספורט המיוחד וההתפתחות שלו בארץ