מחמאות ושבחים אהובים על כל אחד מאיתנו. אך מסתבר שכשהם באים מוקדם מדי ובעוצמה חזקה מדי, הם עשויים לייצר ציפייה בלתי ניתנת להשגה, שסופה אכזבה. מיהם "ילדי הזהב"? מדוע לעיתים ההורים שלנו מציבים בפנינו ציפיות שבהן אנו לא יכולים לעמוד? והאם ניתן לייצר ציפיות בריאות ומקדמות?
שטפונות, מגפות, שריפות, בחירות, גלי חום, החזרי מענקים, סגר רשמי … שום דבר לא עצר את המוזיקה המקומית השנה. בדיוק ההיפך. אליוט עורכת ומגישה שעתיים עם המוזיקה המקומית שהכי אהבה השנה