והפעם אהד פישוף רוכב על הסוס של בנימין נתניהו בעקבות הגששים אל אגם אחד שליד מערה אחת שליד הר אחד – שם מחכה להם ערן סבאג. ובמדבר? כ״ב. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
הרב אסף עזריה, דליק ווליניץ ושמואל שאול ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על התובנות והשאלות שעלו במהלך השבוע, והפעם: הבחירות בעוד 20 יום, שגרה של עבודה רוחנית, מחשבות קצרות ומחשבות ארוכות.
למה קהילת הלהט"ב מושכת שנאה גדולה כ"כ? על הפער שבין אמונה ברוח לבין סט אמונות פנימיות מגבילות, היבריס ומשבר האקלים – דליק ווליניץ ושמואל שאול פותחים שבוע חדש