הפעם בני בא לחפלה של איתן מסורי עם רפי פרסקי ועם כל החיות מעצרת החיות. אריך קסטנר מקשקש שם עם דודו טופז ושימי תבורי מתחבק עם קניה ווסט. ועוד מליון חמלה יופי ושכל של אנשי עולם יפים ואופים. יופי. טפו עלינו.
שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם: על עובדים עם צרכים ומוגבלויות באוניברסיטת תל אביב, 3 שנים לתנועת #MeToo וילד בן 4 שאוסף בקבוקים לטובת תשלום ללימודים לילדה בקונגו