כדאי להקשיב גם:
שעתיים של תרפיה במוזיקה שמתחילות בקמרון, עוברות דרך בלוז, אלקטרוניקה ומקצבים מהודו, עד לפ'אנק, פסיכדליה וביטים מהמזרח התיכון, והכל ברוח אהבה, קבלה ושלום. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
המשוררת והפעילה החברתית איאת אבו שמיס מגיעה לסלון ומשתפת בקשר הייחודי שבין חייהן של נשים, קשרים משפחתיים ושמחות אנושיות של יום יום. בשעה השנייה – "האתיופית בשירה הישראלית החדשה" – קולקטיב מרתק שצמח מתוך תרבות שוליים בועטת ומגולל סיפור עשיר של חברה מרובת תרבויות, באמצעות שירים, סיפורים אישיים ומוזיקה מקורית