כדאי להקשיב גם:
האם אפשר לשנות DNA ארגוני?
השיח הארגוני החדש –סוגיות מהותיות בעולם העסקי מנקודות מבט שונות ומגוונות. והפעם – אפרת שקד, מנכ"לית מודל עשיית הטוב שואלת – האם אפשר לשנות DNA ארגוני? באולפן: עו"ד שלומי צרפתי, סמנכ"ל משאבי אנוש בחברת החשמל, ניל"י גולדפיין, משנה למנכ"ל בקבוצת נירם גיתן NGG ואילת גודארד, CPO בקורנית דיגיטל
והפעם ערב של שושנים מקבל את פנינו בבוסתנים בימי ראשית קיץ אלו. אנחנו שואלים את לואי ארמסטרונג אם הוא מכיר. ברור. ברור הוא אומר. ומתחבק עם חנוך לוין שמתחבא מאחורי עץ תפוזים ומעמיד פנים שהוא קטורזה. ונתן? יונתן? קניה. בטח שקניה. כל קיץ. הוא ואיש האפרו. ויוהאן סבסטיאן? פרסקי. וחיה ורד? יוהאן. וערן צור? סבסטיאן. ומיכה שטרית? באך. מיכה שטרית באך. ודין מרטין כדין מאה דין מרטין. ורק ברוס ספרינגסטין. זה ידוע. יופי. טפו עלינו