שלומית שרביט ברזילי ודליק ווליניץ ברצועה מרחיבת פרספקטיבה על החברה והסביבה בה אנו חיים, והפעם: על עובדים עם צרכים ומוגבלויות באוניברסיטת תל אביב, 3 שנים לתנועת #MeToo וילד בן 4 שאוסף בקבוקים לטובת תשלום ללימודים לילדה בקונגו
כולנו נאלצים להתמודד עם סיטואציות מאתגרות ועם מכשולים בחיינו. סיפורי החיים של 5 אישים מפורסמים מספקים לנו הצצה אל דרך מחשבתם הבלתי רגילה ואל מרכיבים באישיותם שאפשרו להם לגבור על מכשולים יוצאי דופן ולעורר השראה גם בנו.