יש מקום לכולם, והפעם – ד"ר מזל שאול, מנכ"לית עמותת "WePower" הפועלת לשוויון מגדרי מתארחת באולפן, דניה ויינר מספרת על סיורים לנצרת ואמנית הספוקן, וורד ג'אנט בלאי, בראיון מיוחד לקראת פסטיבל הולגאב ליצירה ישראלית אתיופית
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – על תעשיית המזון החלופי למזון מן החי, בדגש על חברה המייצרת דובוני גומי עשויים מחרגולים וחברה ישראלית חדשנית המדפיסה בתלת מימד נתחי דגים עם ערך תזונתי, מראה וטעם דומה