מתוך: טיול שבת מיכל גפן
מיכל גפן מזמינה אתכם לשעתיים של מוזיקה שמגיעה מכל קצווי תבל ונכנסת ישר ללב. והפעם – מיכל בסיכום שנה אישי, עם המוזיקה שהיא שמעה בשנה החולפת
מהי חקלאות אורגנית ומה ההבדל בין תוצרת אורגנית לרגילה? דליק ווליניץ ושלומית שרביט ברזילי מארחים את גיא רילוב, חקלאי אורגני מזה 31 שנה בחוות מקורה, חווה אורגנית המתמחה בגידול מטעים אורגנים מסוגים שונים
הילד שלכם עדיין לא קורא אבל כבר יודע לתפעל אייפון, אייפד ומחשב? ד"ר מוטי לוי וזהר צמח וילסון משוחחים על השפעות המסכים השונים על גופם ונפשם של ילדים (ומבוגרים) – חלק ג'
שמעון פרנס מרבה אהבה, במיוחד עכשיו. סיפורים ומשלים, פתגמים, שירים וטקסטים מוכרים יותר או פחות
דף הבית » טיול שבת » חופשי אישי
Accessibility Tools