יעל מן שחר ואלון נוימן ממשיכים לחקור ולדבר על טכנולוגיה מזווית מעוררת מחשבה והפעם: עתיד אופטימי לעולם העבודה במאה ה-21. ד"ר דן ערב, חוקר תרבות על התחזיות בשוק העבודה והשתלבותם של רובוטים בו
עם יד על הלב – עד כמה אתם מכורים לתקשורת הדיגיטלית? אלון נוימן ויעל מן שחר מארחים את טוהר נעים, מאמן ומרצה, מומחה להתפתחות אישית ולהתמכרות דיגיטלית בפרט. האם אפשר להיגמל ממשהו כל כך הכרחי? ומה הגישה החדשה שהוא מציע?