מתוך: תחושת בטן זהר צמח וילסון וד"ר מוטי לוי
ד"ר מוטי לוי, מייסד רשת כללית רפואה משלימה, וזהר צמח וילסון בסדרת תכניות בשם "מחזורי גדילה" – והפעם: הריון – חלק ג'
והפעם אריק איינשטיין ימסור לטל ברודי, שישאיר לחזי לסקלי שיתחבק עם דוד בן-גוריון. ודורון שפר וליליאן בארטו ישבו על הספסל ויקשיבו לעלווית החורף. ואז ויקרא כ״ג. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
והפעם יוסי של ע. הילל יפגוש את יוסי של ברי סחרוף, שושניהם יקשיבו לניסים אמון, שיפתח טלוויזיה ויראה את תעמולת הבחירות של 1984. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו.
מדיטציית צלילים עם דרור רדה לשקט פנימי לפני השינה
דף הבית » תחושת בטן » הריון – חלק ג'
Accessibility Tools