מתוך: תחושת בטן זהר צמח וילסון וד"ר מוטי לוי
ד"ר מוטי לוי, מייסד רשת כללית רפואה משלימה, וזהר צמח וילסון בסדרת תכניות בשם "מחזורי גדילה" – והפעם: הריון – חלק ב'
מיכל דליות המציאה את עצמה מחדש בפעם הראשונה כשהלכה ללמוד הדרכת הורים בגיל 40 ובפעם השנייה כשהסכימה להשתתף בתוכנית "סופר נני" בגיל 57. היום, בגיל 65 היא מספרת לענת קלו לברון שהיא עוסקת בדיוק במה שהיא אוהבת וטובה בו
והפעם אברהם לוינסון מראדונה. ויוסי בנאי, יוסי בנאי. ובעז בנאי מרחיב את נפשנו בזמזום חוצה לבבות. ודורון שפר עושה עם הרשל׳ה מדיטציה. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
שעה של מוזיקה מעולה להתעורר איתה, בעריכת ובהגשת אמיר פרי
דף הבית » תחושת בטן » הריון – חלק ב'
Accessibility Tools