מתוך: תחושת בטן זהר צמח וילסון וד"ר מוטי לוי
חיסונים – כן או לא? הורים רבים נתקלים בשאלה הזו מדי שנה. זהר צמח וילסון מארח את גדעון כינר, מתרגם הספר "אשליית החיסונים" ויחד הם מנסים לעשות סדר בבלאגן.
יוסי בבליקי מארח את שחר אריאל עם אלבום חדש, לשיחה וניגונים חיים באולפן! וגם – אזולאי ונמט, ג'אז בערבית, רוני סומק ופול מקרטני
והפעם מרים ילן-שטקליס ויהושע סובול ייקראו לברווזים וללוין-קיפניס לבוא הביתה. והגששים יתחתנו ויקימו בית עם תיקי דיין. ושחור הכיפה יאמר את דברו. ופרופסור קרסו יביית אותנו. ובמדבר? ל״ו. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
מיכל גפן מזמינה אתכם לשעתיים של מוזיקה שמגיעה מכל קצווי תבל ונכנסת ישר ללב
דף הבית » תחושת בטן » חיסונים
Accessibility Tools