כיצד הצבת מטרות משפרת את יכולות התיפקוד של הספורטאים? והאם תמונת נצחון שנדמיין בראשנו תעזור להשיג את היעד בפועל? לימור מזרחי ולימור קרני משוחחות עם אורנית שוורץ, לשעבר שחקנית נבחרת ישראל בכדורסל, ולידיה חתואל, הסייפת המיתולוגית, על חשיבותן של קביעת מטרות בדרך למימוש ולהצלחה
אז נכון שאבות נמצאים הרבה בעבודה וסובלים מדימוי של גבריות קשוחה ומנותקת, אבל אפשר גם אחרת! אורית ושי אור בתכנית מיוחדת על אבות, רגישים, נוכחים ותומכים.