מכירים את הקטע הזה שאף אחד לא יבין חוץ מכם? לכל מדינה יש את הניואנסים שלה, לכל עם יש את ההומור שלו ולכל חברה יש את הגוון שמיוחד רק לה. נועה אלבס ולירון תאני מגישים 3 שעות כיפיות של מוזיקה ומערכונים שרק אנחנו, הישראלים, יכולים להבין
למה הנסיכות של דיסני תמיד זקוקות להצלה בדמות נסיך? ולמה כולן נראות אותו דבר?! לירון תאני ואליוט משוחחים עם תמי ברנשטיין (אנימטורית, במאית, מרצה, יקירת פסטיבל "אנימיקס") על "מואנה", הסרט החדש מבית דיסני, שמנסה לשנות את הנרטיב