שטפונות, מגפות, שריפות, בחירות, גלי חום, החזרי מענקים, סגר רשמי … שום דבר לא עצר את המוזיקה המקומית השנה. בדיוק ההיפך. אליוט עורכת ומגישה שעתיים עם המוזיקה המקומית שהכי אהבה השנה
מה בין מתמטיקה ומדיטציה? מסתבר שלא מעט. ענת קלו לברון מארחת את יריב גרוסמן, מאמן, מהנדס, מורה וגם מלמד תלמידים (בהרבה מקרים כאלה שהמערכת כבר ויתרה עליהם) לעשות מדיטציה, להתחבר אל עצמם ואל הרגשות שלהם ולהגיע לתוצאות שמפתיעות את כולם. מתברר שיש חינוך אחר