כדאי להקשיב גם:
דידי ארז צולל אל תוך פסקול הסרט "המאסטרו", סרט מוזיקלי יפהפה ומרגש העוקב אחר חייו של לאונרד ברנשטיין, מנצח ומלחין מהבולטים והמצליחים בהיסטוריה. הסרט עוקב אחרי חייו מלאי הריגוש וההרפתקאות לצד אשתו ובלעדיה. כתב, ביים, הפיק ומשחק בתפקיד הראשי ברדלי קופר הנהדר שהוא מאסטרו בזכות עצמו. פסקול שכולו יצירות נהדרות של לאונרד ברנשטיין.
לפעמים מתוך התוכנית אני מבינה את מצב הרוח שלי. כנראה שטוב, אם כך, כי יצא שמח! שעתיים של תרפיה במוזיקה עם שפע מוזיקה חדש ושפע קצב טוב. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.