כדאי להקשיב גם:
16.05.18
00:57:45
מהן המילים אם לא שתיקה? מה יש ברווח שבין המילים? אסי עזריה ואלון נוימן מדברים על… שתיקה. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה "שקט יכול להבהיר את המילים שלנו – אז מדוע אנחנו כל כך חוששים מפניו?"
19.01.23
01:57:35
תוכנית שלישית לשנת 2023, עם הבהובי עבר קרוב ועבר רחוק. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.
את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת