מתוך: רבות הדרכים שדרנים מתחלפים
מדוע ככל שמדע התרופות משתכלל, אנחנו רק נעשים יותר חולים? למה הבדידות מוגדרת כמחלה לכל דבר? סדרת שיחות מרתקת עם הרב יובל הכהן אשרוב בשיתוף בסוד הדברים, מנסה לענות על שאלות אלו ועוד רבות אחרות, ומאירה את היומיום של כולנו בפריזמה ייחודית ופוקחת עיניים
חנאן אבלאסי ואסי זגדון משוחחים עם אורחים משלל קצוות הפאזל הישראלי, ומעניקים במה ליוזמות ופרוייקטים חברתיים, ערכיים ומקרבים
בכל שבוע, לוקח יריב גוטליב סיפורים שנכתבו בדרך כלל על ידו, והופך אותם לנקודת התחלה של מסע אסוציאציות. והפעם – אליס בארץ הפלאות – חלק ב'
והפעם נתכבד באסי דיין וגילה אלמגור ורבי אברהם אבן עזרא ואריק איינשטיין ויניב ניסים ועוזי חיטמן וטל פלדמן ודודו טופז. ואלוהים? איתנו. ויופי? טפו עלינו. טפו עלינו
דף הבית » רבות הדרכים » בסוד הדברים – הרב יובל כהן אשרוב
Accessibility Tools