כדאי להקשיב גם:
16.01.20
01:57:24
ה-מ-ו-ן מוזיקה נפלאה שיצאה ב-2019 ושגיליתי רק בסוף השנה, בתוכנית מרקידה במיוחד (!). כמו תמיד, עם קפיצות לביקור בעבר, בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים. גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.
רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת
01.02.18
00:54:52
איפה אתם מרגישים שאתם מפריזים, או מחסירים? איפה בחייכם חסר האיזון? מהו דיוק בעיניכם? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים שעה למידות ומידתיות. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "האם להשתחרר מסבל הקיום האנושי או לקבלו? שיחה היפותטית בין קהלת לבודהה"