כדאי להקשיב גם:
בתוכניות האחרונות, שלי ימי הקורונה וההסגר, אני מרגישה עוד יותר ברת מזל מתמיד, על כך שזכיתי לתוכנית רדיו שבועית, שלי היא מספקת בוודאות תרפיה שבועית. מקווה שגם לכם. מתחילים בנשימה עמוקה וכניסה פנימה, ממשיכים בתנועה שמתגברת והולכת, ומסיימים ברגיעה. בין יבשות, עולמות, סגנונות ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רוצים את רשימות השידור המלאות? מוזמנים לבקר בבלוג של אחת ששומעת.
תוכנית מספר 300 בברלין!!! מסולו פסנתר לתופים הודים, צלילים טורקיים וביטים אלקטרונים. מקצבים מגאנה, אוסטרליה, אסטוניה, ישראל ועוד – שלל עולם ועושרו המוזיקלי. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת