מתוך: פה זה טוב לירון תאני
יום רביעי, יש מוזיקה. עם לירון תאני
קשה לנו לחשוב במושג הזה של ״כאן ועכשיו״. קשה לדמיין שאולי לא יהיה מחר, למרות שכל הסימנים מראים שיש מצב. ״עכשיו״ מהדהד מאד חזק בסדר היום הלאומי סביב החטופים והחטופות בעזה, זה הדבר החשוב ביותר. ״המניע״ כאן ו"עכשיו"
הרב אור זוהר על פרשת השבוע – פרשת תצווה
צייר,פסל ופרופסור לאמנות
דף הבית » פה זה טוב » פה זה טוב – 14.2.24
Accessibility Tools