מתוך: פה זה טוב לירון תאני
מוזיקה מנחמת עם לירון תאני
והפעם – תכנית על איחודים ומיזוגים. הפסיכולוגית ד״ר יעל דורון מ״חתונה ממבט ראשון״ תתראיין, וגם – שרון קנטור, דרור קרן ואסי עזריה יתמזגו לתוך השעה הזאת. ומוזיקה שכולה דואטים.
יחזקאל משה ושרון זליקובסקי מגישים שעתיים ברוח החשיבה ההכרתית, והפעם – המתנה
והפעם אפרים וינשטיין צדיק, ונעמי שמר כתמר, ודודו ברק יפרח. וליליאן בארטו תכין לנו חשק לארוחה, ופרופסור קרסו יכין לנו זכרונות מהמשפחה ודורון שפר יראה לנו עץ בפריחה. על העץ יישב עקעק. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
דף הבית » פה זה טוב » פה זה טוב – 11.10.23
Accessibility Tools