כדאי להקשיב גם:
שיחות קצרות והנעה לפעולה בנושאי סביבה, אקלים וקיימות, והפעם – מחקר ישראלי שהוכיח שעלייה ברמת החנקן בדשן שאנו משתמשים הביאה להכחדה של כ-20% ממיני הצמחים. על מירוץ אופנועים שמתוכנן במדבר יהודה והתנגדויות של אנשי "מדבר קיימא" לפגיעה בטבע בעקבות המירוץ ועובדה משמחת – ישראל היא בין המדינות הבודדות בעולם שבהן צומחים יותר עצים מאשר במאה הקודמת
שעתיים של תרפיה שמזגזגות בחן בין מקצבים שמגיעים ממדבריות אפריקה ולבין כאלו שמגיעים מאירופה הלבנה ופ'אנק אמריקאי שחור. בין שפות, סגנונות, מקצבים ויבשות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת