דידי ארז צולל אל תוך פסקול ״אפוקליפסה עכשיו״. סרט אנטי מלחמתי המציג את המלחמה על צדדיה האבסורדיים, הכואבים והמיותרים. בתוכנית אנחנו נפגוש את פורצי הדרך שעבדו על הפסקול ובראשם וולטר מארץ, עורך סרטים חשוב, פילוסוף ותיאורטיקן, שמלבד עריכה של הסרט גם עיצב את הפסקול המיוחד
והפעם, רק המילים הראשונות של כל פרקי ספר בראשית. ואז מעשה בארנב וזנב. ותהילים? ק׳. ומוסיקה? פלא מתברך בפלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. שבת שלום. טפו עלינו—