איך מייצרים מוטיבציה פנימית בעולם הספורט התחרותי? ומהיכן שואבים כוחות להמשיך ברגעי שבירה מאתגרים? ספורט אלגנט עולה למגרש עם תכנית חדשה, המוקדשת לכח ההנעה הפנימי שמוביל ספורטאים אל המטרה, וחשוב לא פחות מכל כוח פיזי
מה מקים אתכם בבוקר? מה גורם לכם להמשיך ללכת? אפשר כמובן להעביר את החיים, בבילויים, בהנאות הגוף, אבל לרוב, לאורך זמן מה שעוזר לנו זאת תכלית מסוימת. ואולי החיפוש אחרי משמעות מיותר? זה בדיוק מה שנבדוק בפרק הזה של ״המניע״