כדאי להקשיב גם:
איזו מערכת יחסים יש לנו עם הזמן? האם אנו מנהלים אותו, או חשים שהוא מנהל אותנו? ומהו באמת סוד אריכות הימים? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את תכניתם למשאב היקר של כולנו: הזמן. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "הזמן 'טס' לכם ככל שאתם מתבגרים? אל דאגה, אפשר להאט אותו בדרכים פשוטות"
"אני כותב לך מתוקף תפקידך כראש מועצת בית הספר דרייק, אני אחד מאותם סופרים אמריקנים שספריהם הושמדו בכבשן – המפורסם כעת – של בית ספרך. חברים מסוימים בקהילה שלך טוענים שהיצירה שלי מרושעת. זהו עלבון בלתי רגיל בשבילי. האירועים בדרייק מלמדים אותי שאתם שָׁם בכלל לא מבינים שספרים וסופרים הם אמתיים. אני כותב את המכתב הזה כדי לומר לך עד כמה אני אמיתי!"
(קורט וונגוט)