כדאי להקשיב גם:
דידי ארז צולל אל תוך "קזבלן" – סרט שמדבר על קיבוץ גלויות, על תחושות קיפוח, על אחווה, ובסופו של דבר על פיוס ואחדות. את הפסקול הנפלא על כל שיריו הלחין דובי זלצר, מגדולי המלחינים הישראליים. המוזיקה שואבת השראה מז׳אנרים רבים וניתן לשמוע בה דדמוזיקת מערבוני ספגטי, מוזיקה שחורה של שנות השבעים באמריקה, מויזקה של מיוזיקלס אמריקאים וכמובן הרבה ישראליות על כל גווניה, כל אלה הופכים יחד לתרכובת שלא ניתן להפריד בין חלקיה.
שלומי שבן
קשה להקליט כשהלב דופק בעוז והעיניים דומעות מאימה ופחד, וגם מתקווה והתרגשות. תוכנית המוקדשת לכם – המפגינים, שובתים, מסרבים ולא מוותרים אל מול ההפיכה השלטונית. בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. את רשימות השידור המלאות ניתן למצוא בבלוג של אחת ששומעת