מתוך: מופע הרדיו של גוטליב וברובינסקי ירון ברובינסקי ואורי גוטליב
שעתיים מחוייכות על דילמות מהחיים, ענייני תרבות ואחלה מוסיקה עם אורי גוטליב, ירון ברובינסקי, יעל טל, תמר קינן. והפעם – עידו אופק (זיגו) מהדורבנים באולפן
איך פועלת תנועת נוער לגיל הזהב? מהן הפעילויות שהם עושים ואיך המפגש הבין דורי מרחיב את הלב לכל המשתתפים? שוחחנו עם נופר, חברת סבבתא – תנועת הנוער-גיל הזהב הראשונה בישראל
דליק ווליניץ ושמואל שאול בסדרת תכניות על חכמת הגיל השלישי. והפעם – דליק ושמואל עם עצות פרקטיות.
תרגולים יומיים לזמן מלחמה עם זן מאסטר ניסים אמון
דף הבית » מופע הרדיו של גוטליב וברובינסקי » מופע הרדיו – 13.12.22
Accessibility Tools