השבוע ציינו בעולם את יום האישה ובתכנית ניתן זרקור לנשים עוצמתיות מתחום הספורט. אורחות: מנכ"לית איגוד ההתעמלות, שרית שנער, קפטנית נבחרת ישראל לשעבר בכדוסל, ליעד סואץ-קרני וקפטנית נבחרת ישראל בכדורגל, קרין סנדל
נצלול יחד למוזיקה המגוונת והנפלאה של מארק מאת׳רסבואו המלחין האמריקאי, שפגשנו בסרטיו של ווס אנדרסון – משפחת טננבאום ועמוק במים הנפלא. סולן להקת הגל החדש Devo,הלחין מוזיקה לתיאטרון, משחקי מחשב, סדרות טלוויזיה ועשרות סרטים.