אסי זגדון מארח ומשוחח עם עובדים מקבוצת אריסון על אחדות וייחודיות בעולם העסקים והפילנטרופיה. התכנית שודרה במסגרת יום שידורים מיוחד שהוקדש כולו לשיח מקרב בין הגונים השונים בפאזל הישראלי
התקשורת מקרבת או מרחיקה? ענת קלו לברון מארחת את ארנינה קשתן מייסדת מרכז מייתרים – מרכז לתקשורת מקרבת. תקשורת מקרבת, קודם כל לעצמך, היא ההיפך מתקשורת בה מדברים בשיפוטיות, טענות והאשמות.
שעתיים של כל מה שטרי ומעולה במוזיקה המקומית-סינגלים חדשים ומעוררי תקווה של עדי אולמנסקי וטדי נגוסה, עוד מהאלבומים החדשים של שלומי שבן ונטע ויינר, בכורה של יעל זלינגר, וחגיגת ארבעים לאחד האלבומים הכי גדולים במוזיקה המקומית אי פעם