מתוך: מרחב ריפוי אורי בנקהלטר
אורי בנקהלטר בונה עולם מופלא של קולות, צלילים ותדרים מרפאים
מה מחבר בין לואיס ארמסטרונג, טיגראן חמיסיאן, אנדרו בירד, טום וויטס, הפרברים, אדוארד שארפ, בני ברמן , איציק פצצתי ועוד ועוד? כולם שורקים היום בטיול שבת
והפעם, אגי משעול על הנחש שהכיש אותה. כמו נחש. צפע בן צפע. ואז העקרב שעקץ את הנזיר. כמו עקרב. ומוסיקה? פלא מפהק אל פלא. ואלוהים? איתנו. יופי. טפו עלינו
שרון זליקובסקי מגישה שעה נינוחה ומרגיעה על ספרים, שירים, סרטים ושיחות לסגירת השבוע ולפתיחת שבוע חדש. הפעם באולפן נתי ביאליסטוק, מנכ"ל המרכז לעיוור בישראל.
דף הבית » מרחב ריפוי » מרחב ריפוי – 8.5.20
Accessibility Tools