כדאי להקשיב גם:
אסי זגדון מקשיב ל-3 אורחים/ות ששופכים אור על החלק ה(כמעט ו)לא מתוקשר בתעשיית המזון מן החי – תפקיד התקשורת סביבה. על המשתתפים: רונן בר – עיתונאי חוקר ופעיל למען בעלי חיים, מקים צוות החקירות של עמותת אנימלס (לשעבר אנונימוס), יפית סרנגה – סמנכ"לית שיווק בהייטק ואקטיביסטית בע"ח בנשמתה, שכתבה תזה שבקרוב תהפוך לספר על סוגיית המוסר באכילת בעלי חיים ובשארה חינאווי – הבעלים של רשת חינאווי
שעתיים של תרפיה במוזיקה שמתחילות לאט ועמוק, בין הרי אוקראינה לעמקי אפריקה, אבל מהר מאד כבר נהיה על הרגליים ולא נפסיק לרקוד עד סוף התוכנית, עם חגיגות חמישים שנה לפלה קוטי ול-NEU!
בין יבשות, שפות, זמנים ותקופות, ז’אנרים ומקצבים – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין. רשימות השידור המלאות נמצאות בבלוג של אחת ששומעת