מתוך: למצוא את היש יחזקאל משה ושרון זליקובסקי
יחזקאל משה ושרון זליקובסקי מגישים שעתיים ברוח החשיבה ההכרתית והפעם ידברו על – הלב
החזקת מרחב נפשי של מדינה, פגרת הכנסת – האם זה הזמן? הופעתו של ג׳ו ביידן בעימות מול טראמפ ועל משיחיות – דליק ושמואל מסכמים את השבוע שהיה
והפעם צרויה להב מביאה איתה את ברכט שמביא איתו את ג׳ני שמביאה איתה פיראטים. והמילים האחרונות? של ארנסט המינגווי. ומוסיקה? פלא משתף פלא. ואלוהים? איתנו. ויופי. טפו עלינו
מה זה בכלל קפיצת אמונה? זאת לא חייבת להיות קפיצה, זה יכול להיות גם צעד, צעד אל הלא נודע, צעד שדורש התגברות על פחד. אלון נוימן וחברים עושים קפיצת אמונה יחד
דף הבית » למצוא את היש » לב
Accessibility Tools