"לאהוב זה קל" בספיישל חגיגי לפורים המתבונן אל השכבות העמוקות שמסתתרות מאחורי המסיכה. מדוע אנו עוטים על עצמנו דמויות לאורך השנה? וכיצד החג וסיפור המגילה מגלמים את הכוחות הפנימיים הכי עוצמתיים שלנו?
ד"ר מוטי לוי, מייסד רשת כללית רפואה משלימה, וזהר צמח וילסון מתחילים סדרת תכניות בשם "מחזורי גדילה" – החל מפיריון והיריון, דרך לידה, התפתחות הילד וחיי האדם. התכנית הראשונה פותחת בהכנת השטח לסדרה – מה קרה למזון שלנו?
גם בימים הכי קשים, יש לנו את האפשרות והזכות לבחור איך ייראו חיינו. ענת קלו לברון ושרה ארבל בשיחה על הבחירות שאנו עושים או לא עושים והשלכותיהן על אושרנו