כדאי להקשיב גם:
מה משמעותה של הדרך בחיינו? האם יש רק דרך אחת נכונה? וכיצד נדע באיזו דרך לצעוד? אלון נוימן ואסי עזריה מקדישים את תכניתם לנושא "הדרך". מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "פרישה בשיא או הרמת ידיים? כיצד נדע האם להמשיך או לעזוב את מה שהתחלנו"
שעתיים של מוזיקה בהשראת נסיעה ארוכה ויער שחור, שנפתחות בעדינות ומסתיימות בעדנה, ובין לבין נוגעות במקצבים מנענעים, משלל סוגים ומינים. בין ישן לחדש, בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, היישר מהאולפן הביתי בברלין. רוצים לגלות עוד על המוזיקה? רשימות השידור המלאות, נמצאות בבלוג של אחת ששומעת.