כדאי להקשיב גם:
לפני כמה חודשים יצאו אורי גוטליב ויעל מן שחר למסע אל עבר עולם החרדות: התבוננו בו מקרוב, בלי פחד, ועם הרבה סקרנות, עניין ואהבה. במהלך העונה התארחו מטפלים ואנשי מקצוע ממגוון תחומים שהעניקו עוד זווית הסתכלות והציעו כלים לטיפול בחרדות. בתכנית סיום העונה, מסכמים אורי ויעל את המסע, ומגישים את התובנות, ההפתעות והרגעים המרגשים והבלתי נשכחים שצברו בדרך.
אלון נוימן ויעל מן שחר ממשיכים לצלול אל הקשר המהותי שבין הטכנולוגיה לחיינו, והיום: אורחת מיוחד באולפן: יעל דורון דרורי – מרצה ויועצת לחדשנות, טכנולוגיה וחינוך, שתנסה לענות על שאלות חשובות ומרתקות: מהם היתרונות לשימוש בטכנולוגיה בבתי הספר ובאקדמיה? אילו פיתוחים חדשים צפויים לנו בקרוב?