כדאי להקשיב גם:
02.11.17
01:00:14
כולנו מפחדים להחמיץ, אבל למה? ומה זאת החמצה בכלל? אלון נוימן ואסי עזריה בסיעור מוחות בשידור חי. מוזמנים להרחיב על ידי קריאת הכתבה: "מה כל כך מפחיד אותנו בלהחמיץ התרחשויות ברשת – ומה קורה כשאנו מתעדכנים ללא הרף?"
20.06.19
01:58:49
שעתיים של מוזיקה שנפתחות בקסם חדש של מוזיקאי ותיק, וממשיכות עם שפע של קסמים חדשים וישנים, בין שלל סגנונות ומקצבים. בין ישן לחדש, בין זמנים, תקופות, מקצבים ושפות – גרוב עולמי עם אליענה בן-דוד, מהאולפן הביתי בברלין.רשימות השידור המלאות מחכות לכם בבלוג של אחת ששומעת.