ענת קלו לברון פוגשת את משתתפי פרויקט "יוצאים לחיים" של עמותת "גדולים מהחיים". הפרויקט מיועד לצעירים בגילאי 18-30 אשר סיימו זה עתה את טיפוליהם הרפואיים במסגרת התמודדותם עם מחלת הסרטן ובמסגרתו הם מקבלים תמיכה וכלים להשתלבות במסגרות החיים הנורמטיביות
איזו אחריות יש לכל אחד מאיתנו? ומה פירוש הביטוי "לקחת אחריות"? ארקדי דוכין ועמית שלו פותחים עוד תכנית של "לאהוב זה קל" ומתבוננים על הדרך שבה רואה חכמת הקבלה את האחריות שלנו כלפי עצמנו, וכלפי הסביבה